Мечислав Галєцкі був «лісником» чи архітектором?


Шукаючи інформацію про віллу Галєцкого зіштовхнувся із плутаниною. Не сходиться.. З однієї сторони спогади пані Ірини Максимів, з іншої довідка у книжці. Але про все це попорядку. Перш за все про місце де він мешкав. Конкретизую почуте коротким відео.2 11 2014 спеціально пішов на цвинтар, і мені, нарешті, вдалося знайти його могилу. Сотні разів проходив повз і не бачив.


Мечислав Галєцкі 21 січня 1880 — 17 жовтня 1931. Прожив лише 51 рік. Пані Ірина, яка його згадувала, народжена в 1932, тобто його візуально не пригадує.На 172 сторінці видання «Album inżynierów i techników w Polsce, T. 1» маємо довідку про пана Мечислава. Напевне він був видатним у своїй справі, якщо потрапив до переліку.


Інж. Мечислав Галєцкі. Тернопіль, вул.Кожановського,29 / Сектор Броварної,23. З прочитаного зрозумів, що все життя займався лісничою справою. Інженер лісництва — як охарактеризувати цю спеціальність? Після лісничої справи організував «własne biuro techniczno-leśne». Яке відношення мав до архітектури тепер сказати важко...

Немає коментарів:

Дописати коментар