Церква Воздвиження Чесного Хреста (29.09.2012р)


29 вересня 2012р. у Тернополі в церкві Воздвиження Чесного Хреста було встановлено купол на новозбудованій дзвіниці. Церква являється пам'яткою архітектури ХVІст.. Усі будівельні роботи та встановлення купола і хреста виконувалися під керівництвом та за безпосередньою участю священників церкви: отців Дмитра та Анатолія.

Прихожани церкви поважають та люблять настоятеля церкви, який не тільки словом, а і власним прикладом та вчинками піклується про збереження історичної пам'ятки. Немаючи допомоги від держави, він лише за кошти церковної громади постійно здійснює ремонтні, відновлювальні та будівельні роботи. Не часто побачиш, як священик не просто спостерігає за роботою, чи керує майстрами, а особисто підіймається на 20-ти метрову висоту, щоб власноруч встановити хрест на куполі.

Спостерігаючи за такими хвилюючими кадрами, моє серце наповнювалося гордістю та радістю за те, що є ще на Україні такі люди, які дбають про збереження історії свого народу, виховання моральних цінностей, відродження духовності народу.

Немає коментарів:

Дописати коментар